O firmie

B3Tech Sp .z o.o. jest firmą świadczącą usługi podwykonawstwa w przemyśle, w zakresie: montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR - zimno-, ciepło- i dźwiękochronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), szycia i montażu materacy izolacyjnych, spawania i malowania konstrukcji metalowych, montażu rusztowań - na obiektach typu: rafinerie, stocznie, spalarnie/elektrownie, papiernie i budynki użyteczności publicznej.

Dotychczasowe doświadczenie firmy i jej pracowników: praca na rynkach Skandynawii i Europy Zachodniej, m.in. dla BIS Isenta AB, BIS OKI, D&F Group/Beerenberg, Kymppi-Eristys, Kaefer Denmark, Kaefer Norway, oraz wielu stoczni.

Siedziba F-my mieści się w Szczecinie - w ciągu globalnych szlaków komunikacyjnych, z bezpośrednim połączeniem z europejską siecią autostrad, z dogodnymi połączeniami do Skandynawii - bazy promowe do Norwegii, Szwecji, Danii i Finlandii w odległości 100-200km, oraz lotniczymi - poprzez lokalne lotnisko oraz położone w odległości 150km lotniska berlińskie.

Poszukujemy doświadczony monterów izolacji z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego!! Więcej w zakładce "Praca".